PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1049}

Urodzeni mordercy

Natural Born Killers
7,6 107 352
oceny
7,6 10 1 107352
7,5 31
ocen krytyków
Urodzeni mordercy
powrót do forum filmu Urodzeni mordercy

Polecacie ten film?

użytkownik usunięty

Czego mam się spodziewać po tym filmie?ma coś specyficznego(dziwnego xD) w sobie,jak mam go odebrać,pytam bo już pare osób polecało ten film i nie wiem czy obejrzeć :-S

ocenił(a) film na 8

Film jest trochę dziwny, miejscami porąbany i brutalny. Jest w nim masa przeplatających się scen, czasami zupełnie bez ładu i składu, ale mających jakieś swoje przesłanie. Film jest godny polecenia ze względu na dobre aktorstwo oraz dlatego, że nie chce się przestać go oglądać aż do końca - wbija w fotel.

ocenił(a) film na 6

Zależy kto co lubi. Ale ja tego filmu absolutnie nie polecam. Akcja jest zwariowana ale niewiele się dzieje.. Film ten ma pokazać to jak łatwo można stać się idolem popkultury dzięki mediom i wg mnie przesadnie skupia się na tym wątku, na dalszy plan schodzi para morderców. Ogólnie to dużo zabijania, a mało konstruktywnej fabuły, czyli najniższa kategoria kina rozrywkowego. Jeżeli lubisz takie filmy to pewnie ci się spodoba.

ocenił(a) film na 7

film fajnie zrobiony, można bez przysypiania obejrzeć. Jednak coś mnie w nim irytowało... może za dużo brutalności i seksu? Nie wie... trochę podobny do Kill Billa, którego kocham, ale nie ma "tego czegoś". Taki "fast food dla mózgu", jak to określa któryś z bohaterów mówiąc o swoim programie o tytułowych mordercach- a ten film opowiada to samo, więc ;)

Jeżeli liczysz na film specyficzny, a do tego cenisz twórczość Quentina Tarantino to polecam. Film opowiada o parze młodych kochanków, którzy mają wielkie zamiłowanie do totalnej rozwałki i mordowania (urodzeni mordercy w końcu). Urodzeni mordercy opierają się przede wszystkim na klimacie, pełno jest w nim dziwacznych wizji oraz nietypowo ukazanych retrospekcji (np. bolesne wspomnienia rodzinne głównej bohaterki ukazane w formie typowego odcinka serialu komediowego dla całej rodziny, jak np Pełna Chata). Jest to film ciężki, trudno czasem go zrozumiesz i do tego bardzo brutalny.

Ja osobiście nie polecam dla mnie film to zwyczajny przeintelektualizowany kicz.

również nie polecam.

użytkownik usunięty

widze że każdy ma inne zdanie o tym filmie,mimo wszystko zaryzykuje i obejrze.
Dziękuje wszystkim za sugestie,temat do zamknięcia.

ocenił(a) film na 8

Film jest rewelacyjny:)
Świetna gra aktorska głównych postaci, super klimat no i na podstawie Tarantino, a to już mówi samo za siebie:)
Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones