PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1049}

Urodzeni mordercy

Natural Born Killers
7,6 107 352
oceny
7,6 10 1 107352
7,5 31
ocen krytyków
Urodzeni mordercy
powrót do forum filmu Urodzeni mordercy

Jak dla mnie najlepszy film pana Stone'a. Eksperymentalny obraz na stałe zapisał się w kanonie światowego kina. Do dzisiaj chętnie się wraca do NBK, jest moc xD

oglądam to właśnie na polsacie i uważam, że film jest obrzydliwy. nie wyrobię do końca.

użytkownik usunięty
pommesdorres

Są gusta i guściki xD

ocenił(a) film na 6
pommesdorres

A mnie z kolei nudził.

TheQac

bo rzeczywiście był nudny. Owszem, historia bardzo dobra, ale jak dla mnie oddana zbyt prymitywnie.

pommesdorres

Film był taki dziwny, ale świetny, podobał mi się. Nawet zapamiętałem tytuł, chociaż oglądałem tydzień temu.

użytkownik usunięty
pommesdorres

mnie nie nudził

ocenił(a) film na 3

No moim zdaniem to najgorszy film Stone'a.Jasne,wiem,że wielu ludzi ubóstwia ten film,ale ja nie kupuję tej stylistyki.Nie porywa,nie rzuca na kolana.Taki filmowy pastisz,ale mnie to nie urzekło,a powiem więcej zanudziło mnie to strasznie.

flaga87

ten film musiał być taki, w normalnej formie nie byłoby takiego przekazu i cały sens gdzieś by uleciał. Wg mnie bardzo dobry film, chociaż dziwny:)

ocenił(a) film na 10

Plus świetna gra niemal każdego z aktorów, a zwłaszcza Harrelsona, Tommy'ego Lee Jonesa i Sizemore'a.
A do tych poniżej: nie skupiajcie się tylko na formie, ale także na treści. Wbrew pozorom istnieje, w dużych ilościach i jest oryginalna, poruszając nasze typowe ludzkie popędy w nietypowy sposób.
Taki np. "Tlen" jest niemalże knotem, gdzie artystyczna (wg niektórych) otoczka przerasta wszystko, co ten film ma do zaoferowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones