Trent Reznor

Michael Trent Reznor

8,2
2 863 oceny muzyki
powrót do forum osoby Trent Reznor

'closure'

użytkownik usunięty

czy ktos ma namiary na dvd 'closure'?w żadnym sklepie internetowym nie ma.Uffff...wszystkie niecenzurowane klipy NIN,i za cholerę nie moge ich dostać!

użytkownik usunięty

dorwałam jak narazie 'The Work Of Director Mark Romanek" jest tam "
Closer" i "The Perfect Drug".Ale gdyby ktos znalazł 'Closure' to proszę o kontakt na maila- celebrity_sliver@yahoo.co.uk

Trent wciąż pracuje nad dvd Closure. Plotką było, że zostało ono juz wydane. Ale teraz, gdy skończył trasę w USA może się za to zabierze ;) ps. jestem w posiadaniu wszystkich klipów NIN na divixie - chętnie podeślę. Mój mail pies@autograf.pl.

Hmmm... Mam "Closure" zrippowane na płytce, jakby ktoś chciał...;)

closure na dvd nigdy nie wyszło oficjalnie, z rok temu na torrentach pojawiła się dwupłytowa wersja closure i broken w lepszej jakosci jako dvd, na 'the pirate bay' powinna leżeć nadal.

użytkownik usunięty
kroll2

Dobra, dzieki za informacje, udało mi się ściągnąć (jakość koszmarna)
Wiem zę nie wyszło ale miało wyjść jakiś czas temu i były plotki że najpierw będzie u żółtków. Ale jak widac Reznor jest niezdecydowany jak stara przekupa (no dobra, wiem że to sporo roboty i kłopoty z wytwórnią).

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones