Trent Reznor

Michael Trent Reznor

8,2
2 853 oceny muzyki
powrót do forum osoby Trent Reznor

Naprawdę uwielbiam muzykę filmową, a muzykę Reznora naszpikowaną elektroniką wręcz kocham, ale to chyba pierwszy w życiu kompozytor, przy którym non stop wyjmuje słuchawki z uszu i sprawdzam, czy to mój telefon czy w słuchawkach mi tak buczy. Wrażenie i cała ta sytuacja przekomiczna dla mnie :D

Natomiast jego soundtracki są świetne. Już lata temu w Kruku zwróciła moja uwagę świetna muzyka, ale w życiu mi nie przyszłoby mi do głowy, że stworzył to ten sam człowiek co genialny Social Network, Dziewczyne z tatuażem czy Gone Girl. Jeden z najciekawszych współczesnych kompozytorów z własnym unikalnym i niepowtarzalnym stylem.

Metropholis

Hahaha :D Mam to samo. Najlepiej jest jak przechodzę obok kotłowni i wydaje mi się, że słyszę sample z "Reptile" (takie mechaniczne dźwięki), albo jadąc w autobusie coś trzeszczy i od razu w głowie pojawia się myśl "Ktoś ma dzwonek NIN!".

Metropholis

Do 'Zaginionej dziewczyny' stworzył zajebistą ścieżkę dźwiekową!
Ale ogólnie bardziej lubię Reznora w Nine Inch Nails. Może chodzi o to, że udziela się tam wokalnie i nie dźga mnie tak aż tym ambientem ;pp

Looter

Odsłuchaj Dziewczynę z tatuażem. Czuć że Zaginiona dziewczyna to takie popłuczyny po tej z tatuażem ale jak dla mnie ten soundtrack - mimo oscarowego Social Newtork - jest jego najlepszym.
U mnie z kolei n odwrót - najpierw "buczenie" Reznora a potem Nine Inch Nails :D

Metropholis

Oki, przesłucham. Słuchałem "tak na szybko" soundtrack do Social Network i nie przypadł mi do gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones