Trent Reznor

Michael Trent Reznor

8,2
2 863 oceny muzyki
powrót do forum osoby Trent Reznor

Reznor to artysta. Jego muzyka zmieniła mój pogląd na rock i industrial. Poza tym jest taki dziwny, że aż miło :).

użytkownik usunięty
Naciulek

Może lepiej niż dziwny bardziej pasowało by słowo "ekscentryczny" jak większość prawdziwych indywidualistów. NIN to on, on jest mózgiem zespołu. Miał ogromny wpływ na artystów łączących industrial z rockiem.

'ekscentryczny' lepiej brzmi i wg mnie bardziej pasuje do opisu cechy człowieka-indywidualisty,dla mnie 'dziwny' to określenie obraźliwe.
I trudno żeby NIN nie było Trentem Reznorem skoro on sam jest multiinstrumentalistą i sam sobie może stworzyć płytę,zapraszając kilku artystów dla urozmaicenia;) ale na koncertach (a koncerty są świetne pomimo,że odbiegają od tego co słychać na płycie) jest z nim wielu muzyków i chwała mu za to,że jego indywidualizm nie przekroczył granicy normalności i że mimo,iż na koncertach gra ze sztabem ludzi wciąż widać JEGO,nie znika,nie przytłacza go taka ilość dźwięków,jakie wykorzystuje w swoich piosenkach,wszystko jest przepełnione nim,przesiąknięte jego głosem.i to jest właśnie artysta 100%-owy,powiedziałabym że geniusz i miejmy nadzieję,że nikt mi nie napisze że nie wiem co mówię! :X :)

hukukuku

Dopiero zapoznaję się z twórczością Trenta, ale trudno się z Tobą nie zgodzić - to jego indywidualistyczna osobowość tak przyciąga, we wszystkim co robi (a o czym wiem^) nie traci tożsamości, bez wpływu Reznora muzyka Marilyn Manson stała się zupełnie inna. Ale ponoć znów mają współpracować, uff.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones