Trent Reznor

Michael Trent Reznor

8,2
2 863 oceny muzyki
powrót do forum osoby Trent Reznor
i_do_not_watch_trailers

Kiedyś:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_ltkzshuZJZ1r5ta1ao1_400.jpg

I dziś:
http://greginhollywood.com/monday-morning-man-trent-reznor-45936


Co to się robi z ludźmi na starość... Łagodnieją... A gdy artysta łagodnieje, może to oznaczać, że się wypalił.

La_Pier

garniak to oznaka złagodnienia? oceniasz artystów po ich teledyskowych wizerunkach? ojej.

i_do_not_watch_trailers

WOW. To on tylko w teledyskach taki "obrzydliwy" był?!
Nie no, człowieku, artystę ocenia się nie tylko po tym co tworzy. Chyba widziałaś 2 wideoklipy i 5 filmików z jego udziałem(a najważniejszego, który sam stworzył to się pominęło -.-). Zobacz jego wywiady, to co sobą prezentował i prezentuje, a że zdjęcie jest stare to co?
Aha no i nie chodzi tu o ubiór tylko o wygląd. Sceniczny oczywiście, bo każdemu latka lecą.

i_do_not_watch_trailers

to emo istniało zanim powstało emo :P:P i było cudowne, a teraz strasznie zbrzydł... oj nie pilnuje się facet, a lata lecą...

pixi222

raczej dojrzewa facet, nie tylko w kontekscie muzyki.

i_do_not_watch_trailers

niee starzeje się nie za dobrze :/

użytkownik usunięty
pixi222

jestem facetem i nie jestem gejem ale to co powiedzialas mnie rozbroilo
gosc jest przystojny, dojrzaly i niejeden 45 latek w polsce chcialby w jego wieku tak wygladac.
pixi ixi. byl kiedys taki proszek i taka myszka.

wiesz są o niebo lepiej starzejący się faceci i tylko przez to napisałam to, co napisałam :p np.
Hugh Laurie, Ricardo Darín :D, Jean Reno, Rufus Sewell, Clive Owen... trochę starsi, a jak wyglądają :P
Po prostu porównując jego dawne zdjęcia i aktualnie widać dużą różnicę...
P.S.
hihiihi nawet go nie pamiętam... Mój login jest jednak od tego : http://c.wrzuta.pl/wi12151/ef7d41c10004e2fe4b463bcc/kot_jinks_oraz_pixie_i_dixie :P:P

pixi222

Hugh Laurie to akurat moim zdaniem wygląda tragicznie. bardzo nieładnie się zestarzał, jeśli można to tak nazwać. a Trent wygląda po prostu inaczej niż kiedyś. myślę, że ani lepiej, ani gorzej, po prostu inaczej. i naprawdę warto by było zmienić zdjęcie na bardziej aktualne. BTW jak się dodaje zdjęcia do galerii artysty? to jest jakoś zablokowane czy co? bo szukałam a znaleźć nie mogę...

goddessa

My zwykli użytkownicy możemy zmieniać zdjęcia profilowe, chyba, że zostało to zablokowane (z racji dobrego jakościowo zdjęcia). Zdjęcia do galerii dodają werzy, są to zdjęcia z filmów, seriali itp. ;)

"Propozycje podmiany zdjęcia u osoby zgłaszamy poprzez prywatną wiadomość do BEESHOPA. Zgłoszenie polega na podaniu linka do strony danej osoby oraz linka do proponowanego zdjęcia (prosimy ograniczyć się do max 3 proponowanych zdjęć). Maksymalnie wysyłamy jedną wiadomość dziennie z 3 propozycjami podmiany. I UWAGA: stare zdjęcie zostanie usunięte i następnego dnia SAMI będziecie mogli dodać proponowane przez siebie. W przypadku, gdy następnego dnia zdjęcie nie zostało usunięte, znaczy to, że nie zostały spełnione podane tu warunki. POPRAWNE zgłoszenie można wtedy wysłać ponownie.

Kilka podstawowych zasad:
* Kasujemy zdjęcia niewymiarowe (mniej niż 150x200 pikseli).
* Kasujemy zdjęcia słabej jakości (nie ma możliwości zamiany zdjęcia tylko dlatego, że komuś jedno podoba się bardziej niż drugie).
* Minimalne wymiary zdjęcia to 150x200 pikseli (prosimy nie zgłaszać mniejszych). Zdjęcie musi być portretowe lub takie, na którym łatwo "ustawić twarz" (czyli twarz powinna mieć wymiary ok. 150x200 pikseli). Prosimy nie proponować zdjęć całej sylwetki, małych, niewyraźnych, rozpikselowanych, z "rozlewającymi" się kolorami, powiększonych, z "nietwarzowymi" minami."

pixi222

bardzo dziękuję za odpowiedź :) pozdrawiam :)

i_do_not_watch_trailers

No z twoim gustem, to nawet i Bóg nie zaskoczy choćby nie wiem co.

i_do_not_watch_trailers

Na tym zdjęciu jest podobny do Michała Wiśniewskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones